Bonprix

Bonprix to międzynarodowa firma odzieżowa, która jest częścią niemieckiego koncernu OTTO Versandon z branży handlowo-usługowej. Swoją działalność koncentruje na rynkach europejskich w takich krajach jak: Niemcy, Francja, Włochy, Wielka Brytania, Holandia, Belgia, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Węgry, Szwajcaria oraz Rosja. Na rynku polskim Bonprix jest obecny od 1991r. 

W asortymencie firmy znajduje się odzież damska, męska i dziecięca, a także tekstylia i akcesoria domowe. Wszystkie produkty, z dokładnym opisem oraz wysokiej jakości zdjęciami, są regularnie prezentowane w katalogu wysyłkowym i w gazetkach promocyjnych. Dystrybucja odbywa się poprzez wykorzystanie  takich kanałów sprzedaży jak: Poczta Polska, Ruch, prywatni kolporterzy. Dzięki temu oferta Bonprix ma szansę dotrzeć do wszystkich zainteresowanych osób, bez względu na miejsce zamieszkania. Według statystyk nasz katalog dociera do ponad 5 mln gospodarstw domowych w całej Polsce.

Bonprix – it’s me. To motto idealnie odzwierciedla naszą postawę oraz nastawienie do mody, trendów oraz odbiorców. Zależy nam na spełnieniu oczekiwań wszystkich klientów - bez względu na płeć, wiek, rozmiar czy typ sylwetki. Najczęściej naszymi klientkami są kobiety. To one składają najwięcej zamówień, gdyż u nas mogą znaleźć takie produkty, których nie ma w ofercie innych sklepów. Nasi specjaliści codziennie śledzą najnowsze trendy i zamieniają je w takie projekty, które są doskonale dopasowane do codziennego życia. W naszym katalogu znajdziecie Państwo szeroką ofertę produktów nie  tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn i dzieci.

Artykuły zamieszczone w katalogu są importowane z całego świata. Do produkcji ubrań w coraz większym stopniu wykorzystywana jest bawełna ze zrównoważonych upraw. Część kolekcji powstaje w Polsce. Dbamy o środowisko naturalne

Zakupy w Bonprix są intuicyjne, szybkie oraz bezpiecznie. Zamówienia można składać przez telefon, internet, fax oraz drogą pocztową. Wszystkie dostępne produkty wysyłamy błyskawicznie. Zgodnie z polityką naszej firmy, oferujemy Państwo bardzo łatwe zwroty oraz prosty proces reklamacji. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji aż przez 6 dni w tygodniu.
 
Bonprix to rewelacyjna możliwość na zrobienie potrzebnych zakupów i odświeżenie swojej garderoby bez wychodzenia z domu, stania w kolejkach i korkach. Jedno zamówienie może równocześnie spełnić wszystkie oczekiwania oraz marzenia.
Zostań Klubowiczem, a otrzymasz rabat powitalny.
Bonprix - nowy katalog, nowy kod rabatowy, niepowtarzalna oferta!

Sprawdź najlepsze promocje na ding

O serwisie

Każda z Nas wie, ile zakupy ubranek, mebli czy książek dla Dziecka mogą kosztować. Dodatkowo nie możemy zapominać o sobie. Jak pogodzić domowe wydatki i zaoszczędzić na swoje kosmetyczne must have, lub damskie błyskotki? Podpowiadamy! 
 

Polomarket

Galeria