Ranking pięciu najlepszych termometrów bezdotykowych

Termometry bezdotykowe to bardzo praktyczne i przydatne urządzenia. Zalety tego sprzętu zostaną docenione przede wszystkim przez rodziców małych dzieci i ludzi opiekujących się starszymi osobami.  Jak wybrać odpowiedni model? Przed nami pięć najlepszych termometrów. 

termometr

Medivon TB-04

Bardzo prosty w obsłudze termometr, który wyróżnia się nie tylko jakością wykonania, ale także niską ceną. Otrzymamy go już za niecałe 100 złotych. Urządzenie posiada czytelny ekran LCD, gdzie znajdziemy nie tylko wynik pomiaru, ale również mnóstwo istotnych informacji jak np. stan naładowania baterii.

Braun BNT400

Bardzo dokładny termometr wyposażony w czujnik umożliwiający pomiar temperatury w niecałe dwie sekundy. Urządzenie wyposażone jest w funkcję Age Precision, która umożliwia wykonanie pomiarów u osób w różnym wieku.

Geratherm Noncontact

Bardzo tani i dokładny termometr wyposażony w kolorowy ekran, który wyświetla nam nie tylko zmierzoną temperaturę, ale też zmienia barwę zależnie od dokonanych pomiarów. Termometr ten wyróżnia się tym, że można nim zmierzyć temperaturę obiektów w otoczeniu, dzięki czemu bez problemu ocenimy temperaturę wody w kubku.

TrueLife Care Q7

Termometr ten pozwala nam zobaczyć wynik pomiaru już po sekundzie. Wbudowana pamięć notuje ostatnie wyniki, dzięki czemu łatwo określić trend w zmianach ciepłoty ciała osoby badanej. 

HiTech Medical Oro-T70 Perfect

Najbardziej zaawansowany z termometrów, wykorzystujący do pomiarów technologię podczerwieni. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz LCD oraz pamięć notującą 32 ostatnie wyniki.

Sprawdź najlepsze promocje na ding

O serwisie

Każda z Nas wie, ile zakupy ubranek, mebli czy książek dla Dziecka mogą kosztować. Dodatkowo nie możemy zapominać o sobie. Jak pogodzić domowe wydatki i zaoszczędzić na swoje kosmetyczne must have, lub damskie błyskotki? Podpowiadamy! 
 

Polomarket

Galeria