Żabka wprowadza nową formę płatności elektronicznych

Żabka i Pluxee (dawniej Sodexo Benefits & Rewards Services Polska) wprowadziły nowy sposób płatności bezgotówkowej. Teraz klienci mogą płacić za zakupy Kuponami Sodexo w wszystkich 10 000 sklepach sieci Żabka. Kupony te obejmują podarunkowe, premiowe, żywieniowe i profilaktyczne.

W Żabce możesz płacić kuponami Sodexo

Klientom Żabki została udostępniona kolejna metoda płatności bezgotówkowych, dzięki współpracy z Pluxee Polska. Od marca tego roku posiadacze Kart Sodexo – Lunch Pass, Premiowych, Podarunkowych i Profilaktycznych mogą z nich skorzystać.

– Przez ostatnie 25 lat Żabka dostarcza bliskość i wygodę, oferując produkty i usługi dostosowane do potrzeb współczesnych konsumentów, skupiając się na rozwiązaniach Quick Meal i Food to Go. Współpraca z Pluxee Polska jest istotnym krokiem w rozwoju naszego pakietu "Wygodnych usług". Wierzymy, że dzięki temu nasi klienci jeszcze bardziej chętnie będą robić zakupy w naszych sklepach. – mówi Przemysław Tomaszewski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Usług, Grupa Żabka.

Dla osób, które otrzymują nagrody w programach wsparcia sprzedaży oraz dla pracowników, którzy są doceniani przez pracodawcę, ważną informacją jest możliwość wykorzystania Kart i Kuponów Sodexo w sklepach Żabka jako dodatkowego środka w formie benefitu.

Po 25 latach działalności na polskim rynku, Sodexo Benefits and Rewards Services Polska przekształciło się w Pluxee Polska. Jest to nowoczesna i radosna marka, skupiająca się na innowacjach i nowoczesnych technologiach. Naszym celem jest jeszcze lepsze zaspokajanie potrzeb konsumentów i dostarczanie im w pełni elastycznych rozwiązań, które mogą być realizowane wszędzie tam, gdzie ich potrzebują. Dlatego jesteśmy szczególnie zadowoleni, że od teraz karty i kupony, zarówno pod marką Sodexo, jak i nową marką Pluxee, będą akceptowane we wszystkich sklepach Żabka w całej Polsce - powiedział Michał Dylewski, Dyrektor ds. Partnerstw, Pluxee Polska.

Sprawdź gazetki: https://ding.pl/biedronka,79

Zmiana marki z Sodexo na Pluxee oznacza, że przez pewien okres czasu na rynku będą dostępne zarówno karty i kupony oznaczone marką Sodexo, jak i Pluxee. Oba rodzaje będą ważne i będzie można nimi swobodnie płacić we wszystkich miejscach, które je akceptują.

Kupony Sodexo są formą płatności, która może być używana w każdym sklepie Żabka w całym kraju. Aby skorzystać z kuponów, wystarczy wybrać interesujący nas produkt lub produkty, podejść do kasy i poinformować sprzedawcę o wybranej metodzie płatności. Następnie należy przekazać kasjerowi Kupon Sodexo przed finalizacją paragonu. Kupony są jednorazowe i nie wydaje się z nich reszty. Jeśli wartość zakupionych produktów przekracza wartość Kuponu, należy dopłacić różnicę innym Kuponem Sodexo, gotówką lub kartą płatniczą.

Dla klienta korzystającego z kart Sodexo i Pluxee, obsługa płatności nie różni się niczym od płatności innymi kartami płatniczymi. Wystarczy poinformować kasjera o wybranej metodzie płatności, zbliżyć lub włożyć kartę do terminala płatniczego, a następnie wpisać odpowiedni PIN.

Sprawdź najlepsze promocje na ding

O serwisie

Każda z Nas wie, ile zakupy ubranek, mebli czy książek dla Dziecka mogą kosztować. Dodatkowo nie możemy zapominać o sobie. Jak pogodzić domowe wydatki i zaoszczędzić na swoje kosmetyczne must have, lub damskie błyskotki? Podpowiadamy! 
 

Polomarket

Galeria